Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau apie slapukus skaitykite čia

Apie mus

UAB "Jurdas"
Į/k 302701387
PVM m.k. LT100006578014
A.S. SEB bankas LT58 7044 0600 0775 5465
Skype: intymu.com
Mob. tel. 860577378

  

Sekso, erotinių ir intymių prekių el. parduotuvė Jums suteiks naujas spalvas ir potyrius  seksualiniame gyvenime. Ši www.vyrui.com – internetinė parduotuvė VYRAMS. Čia yra visos sekso prekės, kurios skirtos  naujų pojūčių atradimams!  Be to prieinamos kainos suteiks galimybę dažniau palepinti save ir savo partnerį (-ę) naujais pojūčiais.

Nors vyrai laikomi stipriąja lytimi, tačiau apie jų sveikatą informacijos ne tiek ir daug. Galbūt tam įtakos turi ir tai, kad vyrai iš esmės nelinkę pasirūpinti savo sveikata dėl laiko stokos ar įvairių ligų simptomų ignoravimo.

Todėl, www.vyrui.com svetainėje, bendradarbiaudami su vyrų sveikatos specialistais, Baltijos šalių vyrų centru (Latvija) ir internetine www.intymu.com parduotuve, stengiamės pateikti svarbiausius straipsnius, susijusius su vyrų sveikata, jų dvasine bei fizine gerove.  

www.vyrui.com – dar vis nauja, tačiau jauno ir entuziastingo kolektyvo kuriama svetainė. Mūsų pagrindinis tikslas – išsiaiškinti ir realizuoti klientų poreikius, pateikti naujausią informaciją apie vyrų sveikatą ir jos gerinimo galimybes bei tam skirtas priemones.

www.vyrui.com garantuoja, kad Jūsų įsigytas produktas atitinka aukščiausius kokybės standartus, patvirtintus JAV kosmetikos produktų kokybės reguliavimo įstatymu (2005 m. gruodžio 21 d. 2005/80/EC). Visa tai patvirtina 2010 m. kovo 15 d. „KM, Inc“ (JAV) laboratorijoje gaminamiems produktams suteiktas sertifikatas.

 

Turite klausimų?

Jei turite klausimų, prašome kreiptis telefonu 860577378,  Skype (Intymu.com) darbo dienomis 09.00 – 17.00 val. arba el. paštu. Pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

Dabar atsiimti ar apžiūrėti prekes galėsite Vilniuje, Savanorių pr. 59