Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Browser has a deprecated constructor in /home/vyrui/domains/vyrui.com/public_html/system/journal2/lib/Browser.php on line 38
Pirkimo sąlygos
Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau apie slapukus skaitykite čia

Pirkimo sąlygos

Prekių pirkimo–pardavimo taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios prekių pirkimo–pardavimo taisyklės (toliau  – Taisyklės) yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės ir pareigos, prekių įsigijimo ir sumokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu–pardavimu VYRUI skirtoje elektroninėje parduotuvėje www.vyrui.com susijusios nuostatos.

1.2. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Apie bet kokius pakeitimus, taisymus ar papildymus prisiregistravęs Pirkėjas bus informuojamas prieš įsigyjant pasirinktas prekes VYRUI skirtoje elektroninėje parduotuvėje www.vyrui.com. Pirkėjas prieš patvirtindamas pirkimą privalės iš naujo sutikti su pasikeitusiomis Taisyklėmis (pažymėdamas varnelę langelyje su prierašu „Aš perskaičiau ir sutinku su el. parduotuvės taisyklėmis“).

1.3. Pirkti mūsų elektroninėje parduotuvėje turi teisę:

1.3.1. veiksnūs fiziniai asmenys, t. y. asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;

1.3.2. nepilnamečiai nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis;

1.3.3. juridiniai asmenys;

1.3.4. visų nurodytų asmenų įgalioti atstovai.

1.4. Pirkėjas, sutikdamas su Taisyklėmis, patvirtina, kad, remiantis Taisyklių 1.3 punktu, jis turi teisę pirkti prekes VYRUI skirtoje elektroninėje parduotuvėje www.vyrui.com.

2. Asmens duomenų apsauga

2.1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

2.2. Pirkėjas, patvirtindamas šias Taisykles, sutinka, kad Taisyklių 2.1 punkte nurodyti jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų Pardavėjo VYRUI skirtoje elektroninėje parduotuvėje www.vyrui.com, kurioje parduodamos sekso prekes veiklos analizės tikslais.

2.3. Pirkėjas, sutikdamas, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje, taip pat sutinka, kad jo nurodytu elektroninio pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, kurie būtini prekių užsakymui įvykdyti.

2.4. Pardavėjas patvirtina, kad Pirkėjo nurodyti asmens duomenys bus tvarkomi tik prekių ir paslaugų pardavimo VYRUI skirtoje elektroninėje parduotuvėje www.vyrui.com, Pardavėjo veiklos analizės  tikslais. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

3. Pirkimo–pardavimo sutarties sudarymo momentas

3.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, išsirinkęs perkamą (-as) prekę (-es) ir suformavęs prekių krepšelį, paspaudžia nuorodą „Apmokėti“.

3.2. Visos tarp Pirkėjo ir Pardavėjo sudarytos pirkimo–pardavimo sutartys yra registruojamos ir saugomos VYRUI skirtoje elektroninės parduotuvės www.vyrui.com duomenų bazėje.

4. Pirkėjo teisės

4.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes VYRUI skirtoje elektroninėje parduotuvėje www.vyrui.com šių Taisyklių nustatyta tvarka.

4.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo–pardavimo sutarties, sudarytos su VYRUI skirta elektronine parduotuve www.vyrui.com, pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo daikto pristatymo dienos, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus, (pvz., kai sutartis sudaryta dėl higienos prekių – patalynės reikmenų – pardavimo; žr. informaciją VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038).

4.3. Taisyklių 4.2 punkte numatyta Pirkėjo teisė įgyvendinama vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos, naudojant ryšio priemones, taisyklėmis.

4.4. Taisyklių 4.2 punkte numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti, jeigu:

4.4.1. grąžinamos prekės originalioje pakuotėje (buteliuke, plastikiniame maišelyje) esančio skysčio ar tablečių kiekis sudaro ne mažiau nei 70 proc. kiekio, kuris buvo pakuotėje prieš ją atidarant;

4.4.2. originali pakuotė nebuvo pažeista.

5. Pirkėjo įsipareigojimai

5.1. Pirkėjas privalo sumokėti už prekes ir priimti jas šių Taisyklių nustatyta tvarka.

5.2. Pirkėjas, naudodamasis VYRUI skirta elektronine parduotuve www.vyrui.com, įsipareigoja laikytis šių Taisyklių ir kitų sąlygų, nurodytų elektroninėje parduotuvėje, bei nepažeisti Lietuvos Respublikos teisės aktų.

6. Pardavėjo teisės

6.1. Jei Pirkėjas bando pakenkti VYRUI skirtos elektroninės parduotuvės www.vyrui.com, darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsdamas ir be perspėjimo apriboti ar sustabdyti jam galimybę naudotis VYRUI skirta elektronine parduotuve.

6.2. Susidarius svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti VYRUI skirtos elektroninės parduotuvės www.vyrui.com veiklą, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

6.3. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas, pasirinkęs Taisyklių 8.2.1, 8.2.2, 8.2.3 ar 8.2.4 punktuose numatytus apmokėjimo būdus, nesumoka už prekes per 2 (dvi) darbo dienas.

6.4. Kai Pirkėjas pasirenka Taisyklių 8.2.4 punkte numatytą apmokėjimo būdą (grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu), Pardavėjas, iškilus neaiškumams dėl užsakyme pateiktos informacijos, susisiekia su Pirkėju užsakymo formoje nurodytu telefonu. Prekių pristatymo terminas tokiu atveju pradedamas skaičiuoti nuo susisiekimo su Pirkėju dienos. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jei Pardavėjui nepavyksta susisiekti su Pirkėju per 3 (tris) darbo dienas.

7. Pardavėjo įsipareigojimai

7.1. Pardavėjas įsipareigoja šiose Taisyklėse ir VYRUI skirtoje elektroninėje parduotuvėje www.vyrui.com nustatytomis sąlygomis sudaryti Pirkėjui galimybę naudotis VYRUI skirtos elektroninės parduotuvės  teikiamomis paslaugomis.

7.2. Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumą ir teisę į jam priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą VYRUI skirtos elektroninės parduotuvės www.vyrui.com registracijos formoje, išskyrus Lietuvos Respublikos įstatymuose nustatytus atvejus.

7.3. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu Taisyklių 9 punkte nurodytomis sąlygomis.

7.4. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius ją priimti, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas.

8. Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai

8.1. Prekių kainos VYRUI skirtoje elektroninėje parduotuvėje www.vyrui.com suformuotame užsakyme nurodomos eurais su PVM.

8.2. Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:

8.2.1. Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia apmokėjimo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su vienu iš nurodytų bankų: AB bankas „Swedbank”; AB „DNB Nord” bankas; AB SEB Vilniaus bankas; AB „Parex” bankas; AB Ūkio bankas; AB „Danske” bankas; AB „Nordea” bankas, AB Šiaulių bankas. Mokant už prekes šiuo būdu, Pirkėjui elektroninės bankininkystės sistemoje sukuriama mokėjimo forma pagal jo apmokamą užsakymą. Pinigus Pirkėjas perveda į VYRUI skirtos elektroninės parduotuvės www.vyrui.com sąskaitą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.

8.2.2. Apmokėjimas naudojantis kreditine kortele.

8.2.3. Apmokėjimas naudojantis elektroninio apmokėjimo sistema „PayPal“.

8.2.4. Apmokėjimas naudojantis elektroninio apmokėjimo sistema „Webmoney“.

8.2.5. Apmokėjimas prekybos vietose. Tai apmokėjimas prekybos tinklo „Maxima“ kasose, „Lietuvos spaudos“ kioskuose ir prekybos vietose, pažymėtose „R-kiosk“ ženklu.

8.2.6. Apmokėjimas banko pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas, atsispausdinęs užsakymo formą ir nuėjęs į artimiausią banko skyrių, perveda pinigus į VYRUI skirtos elektroninės parduotuvės www.vyrui.com banko sąskaitą.

8.2.7. Apmokėjimas grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu – Pirkėjas už prekes sumoka kurjeriui jų pristatymo (perdavimo–priėmimo) metu.

8.3. Atsiskaitydamas Taisyklių 8.2.1, 8.2.2, 8.2.3 ir 8.2.4 punktuose numatytais apmokėjimo būdais, Pirkėjas įsipareigoja sumokėti nedelsdamas. Minėtaisiais atvejais, atsižvelgiant į Taisyklių 6.4 punkte numatytą Pardavėjo teisę, tik gavus prekių apmokėjimo patvirtinimą, pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

9. Prekių pristatymas

9.1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, gali pasirinkti prekių pristatymo būdą.

9.2. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

9.3. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

9.4. Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas.

9.5. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių tiekimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsdamas susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

9.6. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių tiekimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl ne nuo Pardavėjo priklausančių aplinkybių.

9.7. Prekių pristatymo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę ir pasirašyti sąskaitą faktūrą, važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo–priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente ir, dalyvaujant Pardavėjui ar jo atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai atsirado dėl pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo Taisyklių nustatyta tvarka.

9.8. Detalesnė informacija apie prekių pristatymą pateikiama VYRUI skirtos elektroninės parduotuvės www.vyrui.com skyriuje „Pristatymas“.

10. Prekių kokybės garantija ir tinkamumo naudoti terminas

10.1. Kiekvienos VYRUI skirtoje elektroninėje parduotuvėje www.vyrui.com parduodamos prekės savybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

10.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad VYRUI skirtoje elektroninėje parduotuvėje www.vyrui.com esančios prekės savo spalva, dydžiu ar kitais parametrais gali neatitikti realios prekių spalvos, dydžio ar kitų parametrų dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

10.3. Tuo atveju, kai Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.

11. Prekių grąžinimas ir keitimas

11.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217  „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

11.2. Norėdamas grąžinti prekę (-es) Taisyklių punkte 11.1 nurodytais atvejais, Pirkėjas turi užpildyti prekių grąžinimo dokumentą, kurį galima rasti ir atsispausdinti VYRUI skirtos elektroninės parduotuvės www.vyrui.com skyrelyje „Grąžinimas“, ir pateikti jį kartu su grąžinama preke (-ėmis).

11.3. Taisyklių punkte 11.1 numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių įsigijimo dienos, informuodamas apie tai Pardavėją Taisyklių 4.2 punkte nustatyta tvarka.

11.4. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

11.4.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

11.4.2. grąžinamos prekės originalioje pakuotėje esančio skysčio kiekis turi sudaryti ne mažiau nei 70 proc. kiekio, kuris buvo pakuotėje prieš ją atidarant;

11.4.3. kartu su preke (-ėmis) grąžinamas visas siuntinio turinys ir prekės įsigijimo sąskaita faktūra arba kvitas;

11.4.4. grąžinant prekę būtina pateikti užpildytą Taisyklių 11.2 punkte nurodytą grąžinimo dokumentą.

11.5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame Taisyklių skyriuje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

11.6. Tuo atveju, kai prekė grąžinama remiantis Taisyklių punkte 4.2 numatyta teise, Pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos. Kai grąžinama gauta ne Pirkėjo pirkta ir (ar) nekokybiška prekė, Pardavėjas grąžina Pirkėjui už prekę (-es) sumokėtus pinigus per 30 dienų nuo grąžintos prekės gavimo dienos arba pakeičia prekę kita - kokybiška.

11.7. Prekės grąžinamos ir keičiamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis ir ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis.

11.8. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

12. Atsakomybė

12.1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už pirkimo formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia pirkimo formoje tikslių duomenų, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

12.2. Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis VYRUI skirta elektronine parduotuve www.vyrui.com.

12.3. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.

12.4. Jei Pardavėjo VYRUI skirtoje elektroninėje parduotuvėje www.vyrui.com yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų tinklalapius, Pardavėjas nėra atsakingas už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, tų tinkllaapių neprižiūri, nekontroliuoja ir toms įmonėms bei asmenims neatstovauja.

12.5. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai tiesioginius nuostolius.

13. Pardavėjo taikomos rinkodaros priemonės

13.1. Pardavėjas savo nuožiūra gali inicijuoti VYRUI skirtoje elektroninėje parduotuvėje www.vyrui.com įvairias akcijas.

13.2. Pardavėjas turi teisę vienašališkai, be atskiro įspėjimo, pakeisti akcijų sąlygas, taip pat jas panaikinti.

14. Apsikeitimas informacija

14.1. Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo pirkimo formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.

14.2. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo VYRUI skirtos elektroninės parduotuvės www.vyrui.com prekės skyriuje „Kontaktai“ nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

15. Baigiamosios nuostatos

15.1. Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

15.2. Vadovaujantis Taisyklėmis kylantiems santykiams taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

15.3. Visi nesutarimai, kilę dėl Taisyklių laikymosi, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Turite klausimų?

Jei turite klausimų, prašome kreiptis į VYRUI skirtos e-parduotuvės personalą telefonu arba el.paštu ir mes pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.