Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau apie slapukus skaitykite čia

Penimaster

Penimaster

PeniMaster

PeniMaster - tai varpos ilginimui anatomiškai pritaikytas prietaisas. Jis skirtas naudoti savarankiškai. Šis prietaisas tvirtinamas prie varpos galvutės ir yra pritaikytas fiziologinių problemų sprendimui. Varpos didinimas vyksta su jėgos generatorių pagalba (tempimo principu).  Produktas tinkamas bet kurio amžiaus vyrams, tiek apipjaustytiems, tiek ne. Taip pat jis tinka bet kokio dydžio varpos galvutei. 

Penimaster naudojimo sritys ir gydomasis poveikis: Dėka komfortabilaus pojūčio dėvint PeniMaster ®PRO, švelnus varpos ilginimas yra labai saugus. Be to, suteikia įkvepiančiai gerus rezultatus iškart po panaudojimo. Ir nors po kurio laiko (dėvint trumpai, nereguliariai) varpos dydis grįžta į pradinę būseną, vyro pasamonėje išlieka pasitikėjimo savimi pojūtis, galintis turėti teigiamą įtaką tolesniam vyro seksualiniam gyvenimui.Priklausomai nuo taikymo trukmės ir dažnumo, laikinas efektas gali tapti pastoviu.

Penimaster efektyvumas

Mediciniškai įrodyta, jog šiuo veikimo pagrindu, metodu, audinių įtempimas yra efektyvus bei ilgą laiką jau naudojamas medicinoje. Varpos ilginimo instrukcija pavaizduota šiuolaikiškomis priemonėmis, todėl jo naudojimas yra nesudėtingas ir patogus. Moksliškai pagrįstas. PeniMaster – varpos didinimo prietaisas rodo pastovų, tačiau per laiko tarpą, padidėjusios varpos audinių įtempimą. Ekstenderio veikimo bei natūraliai besikeičiančių audinių metu, vyksta varpos apimčių padidėjimo procesas. Be to varpos pasikeitimai vyksta tiek ilgio, tiek pločio atžvilgiu. Kuo Penimaster bus ilgiau naudojamas, tuo didesnės apimtys yra pasiekiamos. O galutinis rezultatas priklausys nuo varpos didinimo prietaiso bendro naudojimo laiko bei audinių atsinaujinimo dažnumo. Tai patikrintas ir pagrįstas varpos didinimo metodas. Audinių įtempimo metodas yra efektyviai naudojamas jau daugelį metų. Medicinoje plačiai taiko galūnių prailginimui bei įvairios odos atnaujinimui.

PeniMaster varpos ilgintojas gali:

  • padidinti varpos ilgį erekcijos metu 3-4 cm.
  • padidinti varpos ilgį ramybės būsenoje 2-5 cm.
  • padidinti varpos apimtį 1 cm.
  • ištiesinti palinkusią varpą (kreivą varpą) mažiausiai 70%.
  • gauti pokyčiai išlieka visam likusiam gyvenimui.

Varpos didinimas - PeniMaster!

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Penimaster®Pro - Complete Set -14%

Penimaster®Pro - Complete Set

PeniMaster®PRO - tai tokios sekso prekės, kurios skirtos varpos ilginimui anatomiškai prit..

335.00€ 289.00€

PeniMaster®PRO - Rod Expander System

PeniMaster®PRO - tai anatomiškai pritaikytas prietaisas varpos ilginimui. Jis skirtas sa..

294.00€

Penimaster® Pro - (basic system) -5%

Penimaster® Pro - (basic system)

PeniMaster®PRO - tai varpos ilginimui anatomiškai pritaikytas prietaisas. Jis skirtas..

182.00€ 172.60€

PeniMaster® PRO - Upgrade Kit I

Šis rinkinys skirtas PeniMaster varpos ilgintojo patobulinimui. Jis lengvai pritaikomas ..

192.00€

PeniMaster®PRO - Belt Expander System

PeniMaster PRO - tai varpos ilginimui anatomiškai pritaikytas prietaisas. Jis skirt..

253.00€

PeniMaster®PRO - Upgrade Kit II -3%

PeniMaster®PRO - Upgrade Kit II

Šis rinkinys skirtas PeniMaster varpos ilginimo sistemos papildymui. Jame yra varpos ..

283.00€ 274.00€

PeniMaster ® Chrome

Jau Lietuvoje! Anatomiškai pritaikytas, ilgai tarnaujantis, komfortiškas aparatas padėsiantti daugel..

169.00€